Loeva Zlatá Dominance

1x CAC, 1x CAC-HR, CACIB, BOS, 4x Res. CAC, Krajský vítěz

 

 

 

Narozena: 19.5.2014

Otec: Etien Gold od Dennynky

Matka: Caila z Mlýnského úvozu

Doma mi říkají: Lea, Leinka, Leuška

Barva: zlatá

Výška: 55 cm

Chrup: úplný, nůžkový skus

Chovatel: Lenka Batista de la Rosa

Majitel: Bc. Iveta Fučková

 

Leinka se narodila 19.5.2014 v chovatelské stanici Dominance. Je dceruškou Caily a Etiena. Má ještě čtyři další sourozence, a to sestřičky Liaru, Lásku, Lilith, a jednoho brášku Larryho, se kterým se už párkrát setkala.

Moc jsme si přáli, aby naše fenečka byla mazlivá a hravá. A můžu říct, že se nám oboje splnilo. Na prvním místě v jejím životě je jídlo. Pro něj by udělala cokoliv :) Leinka kromě jídla si také ráda hraje, a to buď s míčkem, nebo palicemi. To je její! Kdykoliv jdeme na procházku, či výlet, tak jakmile se někde objeví palice či větvička, můžete si být jistí, že skončí u ní. Když je venku, tak lítá jak šílená a je k nezastavení. Dostatek pohybu je pro ni důležitý, ale také ráda zalenoší, a to nejradši v naší posteli :)  

Leinka není žádná dámička, nepotrpí si na česání či stříhací úpravy. Kdykoliv o ní takto pečujeme, tak se tváří velice znuděně a vymýšlí všechno možné, aby se na tom nepokračovalo. Je to na naše malá herečka. 

Naši fenku krmíme superprémiovým krmivem Artemis. Pamlsky vybíráme především ve formě sušeného masa. Ostatní pamlsky různě střídáme a zkoušíme, co zachutná nejvíc. Lea má doma i venku k dispozici spousty hraček, které často obměňujeme, aby více zaujaly. Hračka TOP 1 je u nás jakýkoliv plyšový míč. Používáme hračky nejen zábavné, motivační, ale i interaktivní, díky kterým si rozvíjí inteligenci. Lea má možnost být jak doma, tak venku na dvorku či zahradě.  Jezdí s námi na výlety, výstavy, dovolené, trhy, poutě, ale také i do obchodu (pokud je vstup psů povolen). 

 

Rodiče

Otec 

Etien Gold od Dennynky

nar. 17.3.2010

Grandschampion Czech republic

Čekatel na championa Poland

Champion Czech republic

Juniorchampion Czech republic 

Matka

Caila z Mlýnského úvozu

nar. 13.8.2007

2x CAC, 1x res. CAC, KV, Národní vítěz

 

 

 

Fotogalerie Leinky